Záróvizsga tételek

Tisztelt Végzős Hallgatók!

A szakdolgozatot/záródolgozatot április 27-én 11.00-ig kell elektronikus formában eljuttatni a témavezetőhöz és archiválás céljából Hercz Tiborné oktatásszervezőhöz ( ). Kérem, hogy eddig az időpontig a DEA rendszerbe is töltsék fel dolgozatukat. Az április 27-i határidő jogvesztő. Az ezután küldött dolgozatokat nem fogadjuk el. A járványügyi veszélyhelyzet elmúltával a dolgozatot nyomtatott formában is le kell adni Hercz Tiborné oktatásszervezőnél. Ennek határideje a veszélyhelyzet időtartamától függ. Felhívom figyelmüket, hogy a feltöltött, nyomtatott és e-mailen elküldött dolgozatoknak meg kell egyezniük egymással! Tájékoztatom Önöket, hogy a tanévet a szenátus augusztus 31-ig meghosszabbította, de ez egyelőre a BTK vonatkozásában még nem módosította a tanév beosztását (pl. vizsgaidőszak kezdetét). További rendelkezésig a jelenlegi beosztás van hatályban. Változás esetén tájékoztatást küldünk. Kérem ezért, hogy a BA végzős és az OMA zárószigorlatozó hallgatók a rájuk vonatkozó szóbeli témakörsorból tegyék meg választásukat, s ezt április 15-én 11.00-ig e-mailben jelezzék Hercz Tiborné oktatásszervezőnél ( ).

Köszönettel és üdvözlettel,

Takács Levente intézetigazgató-helyettes

MA írásbeli záróvizsga témakörei

MA szóbeli témakörök