Záróvizsga tételek

Tisztelt Végzős Hallgatók!

Az MA záróvizsga első része online esszé lesz az elearningben, időpontja 2021. május 27. 10.00 óra.

A szóbeli szintén online (webex) lesz június 4-én 9.00 órakor. A tételsor és a követelmények változatlanok.

Május 25-ig küldjék el kitöltve a btk.unideb.hu oldalról letöltött abszolutórium iránti kérelmüket a címre!

A Történelmi Intézetben a szakdolgozatok leadási határideje a 2020/2021-es tanév II. félévében végző hallgatók számára 2021. április 25. (vasárnap) 23.59.

A szakdolgozat leadásának módja elektronikus: a témavezetőhöz és Hercz Tiborné oktatásszervezőhöz is el kell küldeni e-mailben. A határidőn belül a szakdolgozatot fel kell tölteni a DEA rendszerbe. A megküldött és a DEA-ba feltöltött dolgozatnak azonosnak kell lennie, erről a hallgatónak az e-mailben nyilatkoznia kell.

A szóbeli záróvizsga témaválasztásának határideje e-mailben május 9. (vasárnap) 23.59. a címen.

Dr. Takács Levente

intézetigazgató-helyettes

2021. május 7.

MA írásbeli záróvizsga témakörei