Gazdaságpolitikáról hallgatóknak
Az aktuális fiskális eredményeket, valamint a Magyar Nemzeti Bank oktatási programját is megismerhették a Gazdaságtudományi Kar hallgatói egy konferencián.
Orientation week
Csúcsot döntött az őszi félévben a Debreceni Egyetemre érkező Erasmus-hallgatók létszáma, akiket változatos programokkal köszöntött az intézmény.
SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Orvosdoktorrá fogadom!
A hagyományos sapkadobással köszönt el az a 168 frissen avatott orvos, akik a szombaton rendezett diplomaosztón vettek búcsút a Debreceni Egyetemtől.
Koncertprogramok ősztől tavaszig
Szeptembertől májusig szinte a teljes képzési kínálat bemutatkozik a Zeneművészeti Kar által szervezett koncerteken.
Izraeli delegáció az egyetemen
Négynapos debreceni látogatása során az egyetemet is felkereste az izraeli testvérváros, Rishon LeZion delegációja.
Több mint negyven ország vár!
Hallgatók, oktatók és munkatársak is utazhatnak az Erasmus+, illetve a Campus Mundi ösztöndíjprogramokkal.
Ismét legek tábora
Tizennégy kar részvételével zajlott a jubileumi, 10. DEHÖK gólyatábor, melyen idén is minden rekordot megdöntöttek.
Életmentő kossuthosok
Előkelő helyezéseket értek el az országos elsősegélynyújtó versenyen a Debreceni Egyetem köznevelési intézményeinek diákjai.
yoUDay - your day
Fellépőként és a közönség soraiba is várja négyezer külföldi hallgatóját a Debreceni Egyetem, tanévkezdő stadionshowjára.